Сім голів, асист Довбика та хет-трик Морати: Жирона та Атлетіко видали шалений матч у Ла Лізі

Переглядів 4412
Жирона – Атлетіко. Фото: ФК Жирона
У матчі 19-го туру іспанської Ла Ліги Жирона, за яку виступають Віктор Циганков та Артем Довбик, приймали Атлетіко. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 4:3.
  • Жирона, до сьогоднішнього матчу, жодного разу не перемагала мадридський Атлетіко у поєдинках найвищого дивізіону чемпіонату Іспанії.
  • В трьох останніх поєдинках команда Мічела не могла здобути жодного очка у зустрічах із колективом Дієго Сімеоне.
  • Команди зустрічалися у рамках двоматчевого протистояння 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Тоді обидва поєдинки закінчилися нічийними результатами, але Жирона пройшла далі за більшою кількістю голів на виїзді.
  • Нападник Артем Довбик з'явився у стартовому складі Жирони, а Віктор Циганков не потрапив у заявку через травму.

Команда Мічел чудово почала гру і вже на другій хвилині повела в рахунку. Валері на межі штрафного майданчика бездоганно прийняв м'яч після передачі, яку виконав Пабло Торре, а тоді майстерно пробив у правий кут воріт.

Однак перевага Жирони тривала не довго, адже Мората зрівняв рахунок. Форвард у штрафному майданчику підхопив м'яч після передачі, яка вивела його віч-на-віч із голкіпером і пробив низом під ліву стійку.

Але трохи більше ніж за десять хвилин Жирона знову повела в рахунку. Савіо опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його в сітку по центру воріт.

В кінцівці першого тайму жиронці збільшили свою перевагу. Блінд отримав передачу від Артема Довбика та переграв голкіпера ударом під праву стійку.

▶️Переглянути відео асисту Довбика у матчі із Атлетіко можна в телеграм-каналі FanDay

Але і це був не кінець в першому таймі, адже Мората оформив дубль. Форвард завершив атаку вдалими індивідуальними діями, бездоганно пробивши з меж воротарського майданчика. Цікаво, що іспанець міг ще й третій забити, але ВАР скасував взяття воріт через офсайд.

На перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь господарів.

На старті другої половини Мората все-таки оформив хет-трик. Нападник знайшов вільний простір у штрафному майданчику та спрямував м'яч по центру воріт, замкнувши передачу, яку виконав Родріго Де Пауль.

Артем Довбик відіграв 67 хвилин у сьогоднішньому матчі, але не зумів забити, хоча й мав моменти для цього.

Вже у додатковий час Жирона забила четвертий. Завдяки пасу, який виконав Порту, Іван Мартін опинився у вигідній позиції в штрафному майданчику та холоднокровно пробив у праву дев'ятку.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони із рахунком 4:3.

Ла Ліга, 19-й тур

Жирона - Атлетіко - 4:3

Голи: Валері, 2, Савіо, 27, Блінд, 39, Мартін, 90+1  - Мората, 14, 44, 54

• Після цього поєдинку команда Мічела має 48 балів та посідає другу сходинку, поступаючись Реалу через поразку в очному матчі.
  • Наступний поєдинок «каталонці» зіграють 6 січня з Ельче в рамках Кубка Іспанії.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 19 поєдинків: 11 голів, сім результативних передач.
  • Циганков в цій кампанії провів вже 14 поєдинків у чемпіонаті та відзначився трьома м'ячами та трьома результативними передачами.