Скандал Селезньова з блогером: відрахували з команди після мовного конфлікту – що зробив ексфорвард?


Історія за участю Євгена Селезньова та блогера Renepro отримала несподіване продовження та продовжує набирати обертів. Медіа-команда Odesa Football Media Team вирішила попрощатися з блогером Ренатом Попружним, який раніше займав роль медійного президента клубу.
Приводом стало його зауваження на адресу колишнього гравця збірної України Селезньова щодо використання російської мови у спілкуванні. Цікаво, що незадовго до цього він сам опублікував відео, де зізнається, що у повсякденному житті розмовляє російською, але у публічній сфері використовує українську.
«Сам факт публікації цього відео виглядає як свідома провокація, мета якої — створення конфлікту там, де його не було. Ми переконані: піаритись на мовному питанні — це неприйнятно. Це не лише роз’єднує футбольну спільноту, а й кидає тінь на тих, хто цим займається.
Від імені Odesa Football Media Team ми приносимо щирі вибачення Євгену Селезньову та всій українській медіафутбольній спільноті», – йдеться в заяві одеської команди.
Відзначимо, що після мовного скандалу у мережі поширюється відео, в якому Селезньов роздає настанови своїм партнерам у роздягальні українською.
▶️Переглянути відео, в якому Селезньов робив настанову партнерам українською можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»
- Селезньов за часи ігрової кар'єри виступав за Дніпро, київський Арсенал, донецький Шахтар, Колос і Минай, а також за російську Кубань, турецькі Карабюкспор, Акхісар Беледієспор, Бурсаспор та іспанську Малагу.
- В складі національної збірної України нападник зіграв у 58 матчах, забив 11 голів та віддав два асисти.