Скандальний епізод у грі Словаччина – Румунія: ганебне рішення судді, яке може вплинути на долю збірної України

Переглядів 24481
Павло Клименко Павло Клименко
18 голосів
Сьогодні, 26 червня, проходять вирішальні матчі групового етапу чемпіонату Європи-2024 у групі Е. Свої поєдинки грають збірні Словаччини, Румунії, України та Бельгії.

У поєдинку Словаччина – Румунія йде другий тайм і наразі рахунок 1:1. Словаки відзначилися на 24-й хвилині, а на 35-й хвилині румуни отримали право на пенальті.

І це рішення арбітра викликає дуже багато питань. Суддя призначив пенальті за фол за межами штрафного. Незважаючи на те, що арбітр переглядав ВАР, своє рішення він не змінив і Марін зрівняв рахунок.

Відео скандального призначення пенальті

У паралельному матчі збірна України грає внічию з Бельгією – 0:0.

Відзначимо, що саме нічия у матчі Словаччина – Румунія задовольняє обидві команди, щоб вийти в плей-оф Євро-2024.