«‎Схоже на повідомлення про смерть»: ексгравець московського ЦСКА згадав про виступи в Росії

Переглядів 406
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«‎Схоже на повідомлення про смерть»: ексгравець московського ЦСКА згадав про виступи в Росії
Понтус Вернблум. Фото: Google
Колишній футболіст збірної Швеції Понтус Вернблум пригадав свої виступи за московський ЦСКА, а також зізнався, що жалкує, що грав у російському клубі.

Понтус Вернблум заявив, що коли підписував контракт із російським ЦСКА, то ситуація у світі було дещо іншою, але якщо він когось образив цим, то перепрошує за це.

«Потрібно виходити з того, що коли я підписував контракт із ЦСКА, то ситуація у світі була зовсім іншою. Але якщо я зачепив чиїсь почуття, я смиренно перепрошую».

Ексфутболіст розповів, як отримав варіант від ЦСКА, а також зазначив, що порушив важливу обіцянку, яку дав своїй дружині. 

«Я обіцяв дружині, що ми ніколи і за жодних обставин не переїдемо в росію, але давати обіцянки досить легко. Мій агент Карл Фагер зателефонував мені у Skype і сказав, що московський ЦСКА, який пройшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, хоче купити мене. Крім того, він дозволить мені зіграти в матчі з командою моєї мрії – Реалом.

Тепер нам необхідно було кілька років пожити в Москві. Мені потрібно було розповісти про це дружині. Імовірно, для неї це було максимально схоже на повідомлення про смерть. Вона сприйняла цю новину саме так, як люди, які отримували сповіщення про смерть», – додав Вернблум для Аftonbladet.

  • Вернблум виступав за ЦСКА з 2012-го по 2018 рік. 
  • Загалом провів 224 матчі в усіх турнірах за московський клуб, відзначившись 22 голами та 17 асистами.