«Слідкують за новинами, запитують»: захисник збірної України оцінив інтерес у США до його Батьківщини
Центральний захисник «Коламбус Крю» та збірної України Євген Чеберко розповів, як почувається у Штатах та розкрив ставлення місцевих до російсько-української війни.
«Почуваюся достатньо комфортно себе в штатах, вже звик, знайшов друзів. В команді почуваю себе добре, звик до американців як до людей, розумію їхній менталітет, що вони хочуть і що вони люблять. За останній рік я не думаю, що дуже багато що змінилося», – повідомив Чеберко в інтерв'ю Tribuna.com.
Також Чеберко розповів, що доволі часто стикається з питаннями про ситуацію в Україні. Найчастіше цікавляться люди, які знають, що він українець. За його словами, подібні розмови зазвичай виникають під час різних заходів.
«Це відбувається більше, коли я на якомусь івенті умовно. Тому що у своєму повсякденному житті я більше вдома або гуляю зі своїми друзями з України. Одноклубники цікавляться, питають раз на тиждень приблизно, коли щось гучне відбувається, вони слідкують за новинами – запитують».
- Чеберко виступає за Коламбус Крю від літа 2023 року. У сезоні-2026 українець провів лише 17 хвилин в одному матчі МЛС. Однак кампанія тільки нещодавно розпочалася.
- У футболці збірної України захисник провів два матчі.