Соболь зіграв з перших хвилин за Генк: команда українця поступилася лідеру чемпіонату Бельгії

Переглядів 8433
Едуард Соболь. Фото: Google
28-річний український дефендер Генка Едуард Соболь взяв участь у програшній зустрічі своєї команди проти поточного лідера чемпіоната Бельгії Юніона.

Третього лютого в рамках 24 туру бельгійської Ліги Жюпіле зустрілися Генк та Юніон Сент-Жилуа. В основному складі Генка на цю зустріч вийшов український захисник Едуард Соболь.

Українця було замінено на 86 хвилині, а його команда програла поєдинок із рахунком 0:1 після того, як голом відзначився Амура.

Для Соболя це був третій матч за Генк. На даний момент результативними діями він не відзначався.

• Також Едуард раніше у цьому сезоні зіграв чотири матчі за французький Страсбур, не відзначаючись результативними діями.
  • На даний момент Генк із 36 очками в активі посідає шосте місце в турнірній таблиці бельгійської Ліги Жюпіле.
  • Наступний матч команда Соболя зіграє проти Мехелена (11.02).