«Стадіон, який втілив мою мрію, рознесли бомбами»: Ярмоленко розповів світу про бомбардування арени в Чернігові

Переглядів 2102
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
3 голоси
«Стадіон, який втілив мою мрію, рознесли бомбами»: Ярмоленко розповів світу про бомбардування арени в Чернігові
Андрій Ярмоленко. Фото: УАФ
Капітан збірної України Андрій Ярмоленко долучився до ініціативи Postcards From Ukraine, яка розповідає про різні об'єкти, які постраждали за час війни проти України.

Ярмоленко став голосом відео про чернігівський стадіон ім. Гагаріна, на якому Андрій робив перші кроки у дорослому футболі. Андрій розповів, яку долю спіткала арена під час облоги міста Чернігова у перші місяці повномасштабного вторгнення.

Вінгер розпочинав кар'єру професійного футболіста у чернігівській Десні та згодом перебрався до київського Динамо.

«У Чернігові був стадіон найвищого рівня. А потім почалася війна. Стадіон, який зробив мою дитячу мрію реальністю рознесли фугасними бомбами», – сказав Ярмоленко.

Відзначимо, Ярмоленко з перших днів війни бере активну участь у допомозі рідному для футболіста Чернігову та області в подоланні наслідків бойових дій.  Повідомлялося, що колишній клуб Андрія Боруссія Д висловив готовність допомогти Чернігову відновити зруйнований росіянами стадіон.

32-річний півзахисник влітку перейшов до Аль-Айна  у статусі вільного агента та підписав контракт терміном на один рік із можливістю продовження ще на сезон. У складі нової команди Ярмоленко відіграв два матчі та вже відзначився дебютним голом за команду Сергія Реброва.