Судаков пропустить найближчий матч Бенфіки у чемпіонаті: відомо, що непокоїть українського хавбека
Українець Георгій Судаков не зіграє за Бенфіку з Жил Вісенте у 24-му турі португальської Прімейри: місцева преса пише про біль у попереку в хавбека.
Український півзахисник Бенфіки Георгій Судаков пропустить матч 24-го туру португальської Прімейри проти Жил Вісенте. Про це інформує видання A Bola.
На передматчевій пресконференції головний тренер лісабонців Жозе Моурінью повідомив, що команда не зможе розраховувати на двох футболістів, однак прізвищ не назвав. Втім, за даними джерела, йдеться саме про Судакова та Бруму.
Причиною відсутності українця називають проблеми зі здоров’ям – біль у попереку. Зазначається, що через це Судаков раніше не потрапив до заявки на гру проти АВШ, у якій Бенфіка перемогла 3:0, а також залишився в запасі в поєдинку Ліги чемпіонів проти Реала, де команда поступилася 1:2.
- У нинішній кампанії Судаков провів 33 поєдинки за лісабонську команду в усіх турнірах, забивши чотири голи і віддавши чотири результативні передачі.
- Його одноклубник Анатолій Трубін у поточному сезоні відіграв за Бенфіку 38 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 31 пропущений м'яч, 18 поєдинків на «нуль», один забитий гол.
- Наразі Бенфіка посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Португалії, маючи у своєму активі 55 балів після 23-х матчів.