«Свавілля та знущання обурює своєю зухвалістю»: Полісся вийшло із кричущою заявою про «вбивство» команди

Переглядів 480
4 голоси
Емблема Полісся. Фото: ФК Полісся
Пресслужба Полісся опублікувала жорстку заяву стосовно суддівства у матчі жіночої команди проти Минаю. Гравчиням житомирян показали чотири червоні картки.

У четвер, 23 травня, жіноча команда Полісся зіграла проти Минаю у матчі за третє місце у Першій лізі, яке б дало право прийняти участь у стиках за вихід до Вищої ліги.

Футболісткам житомирян показали одразу чотири червоні картки. Перше вилучення Софії Низової відбулося при рахунку 0:0, після чого Минай вийшов уперед (2:0).

Відео першого вилучення у Поліссі:

Навіть у меншосі Полісся відновило рівновагу (2:2).

Потім арбітриня Крістіна Козорог вилучила Ангеліну Кирик, після чого червону картку отримав і тренер житомирян Сергій Школьний.

Відео другого вилучення у Поліссі:

У екстра таймах Поліссю вдалося вийти вперед, проте у складі «вовків» знову відбулося вилучення – Анастасії Яремчук, а рахунок став 3:3.

Відео третього вилучення у Поліссі:

Матч тривав до 123-ї хвилини, коли Минай забив переможний четвертий м'яч і після цього пролунав фінальний свисток.

Пресслужба Полісся вийшла із гучною заявою, розкритикувавши дії Козорог.

«ФУТБОЛЬНЕ ПОГРАБУВАННЯ! Арбітриня матчу брутально знищила будь-які шанси у ЖФК Полісся на перехідні матчі у Вищу лігу. ЧОТИРИ ЧЕРВОНІ КАРТКИ нашій команді!

Полісся вміє та приймає справедливі поразки, як це сталося у попередньому матчі із Сістерс, однак свавілля та знущання, яке влаштувала арбітриня у матчі із Минаєм, обурює своєю зухвалістю».

Клуб оголосив, що прийняв офіційні та рішучі кроки після цієї події.

«ЖФК Полісся подав офіційний протест на суддівство Крістіни Козорог. Ми засуджуємо такі дії арбітра. Вбачаємо у цих діях або заангажованість, або непрофесійність.

Такі люди вбивають український футбол. Непрофесійному та упередженому суддівству не місце у професійному спорті. Просимо звернути увагу на матч та дії арбітрині усю футбольну громадськість».

Завершив свою заявку житомирський клуб подякою футболісткам за докладені зусилля.

«Ми пишаємося волею до перемоги нашої команди. Всупереч принижень та знущань Крістіни Козорог відіграти 120 хвилин без трьох гравців і тренера проти фактично 12 гравців – це безперечно подвиг», – сказано у офіційному телеграм-каналі клубу.

• У регулярному чемпіонаті Минай посів перше місце у групі з Поліссям, набравши 39 очок за 14 матчів.
  • Житомиряни, в свою чергу, стали другими, заробивши 31 заліковий пункт.