«Тема для мене дуже болюча»: колишній захисник збірної України – про негативну ситуацію у європейському клубі

Переглядів 895
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Тема для мене дуже болюча»: колишній захисник збірної України – про негативну ситуацію у європейському клубі
Ігор Пластун. Фото: Google
Новачок казахстанського Ордабаси Ігор Пластун відверто розповів про причини свого дострокового розриву трудового контракту з болгарським Лудогорцем.

Ігор Пластун, який напередодні уклав контракт з Ордабаси з Казахстану, вирішив залишити в таємниці справжню причину свого дострокового відходу з Лудогорця.

«Останні місяці я фактично був відсутнім в Лудогорці через причини, про які вже не хочу говорити. Це історія. У мене угода була розрахована до літа, але мої агенти Сергій Серебренников та Вадим Шаблій шукали варіанти.

Ця тема для мене дуже болюча. Я постійно грав та був одним з капітанів, а в один момент просто перестав потрапляти у заявку і це тривало три місяці. Не хочу підіймати цю тему. З любов’ю ставлюся до Лудогорця», – розповів Пластун в інтерв'ю  «Українському футболу».

  • Ігор Пластун в поточному сезоні зіграв за Лудогорец  вісім поєдинків у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Болгарська команда придбала українця у бельгійського Гента влітку 2021 року за мільйон євро. До цього він вже грав у Лудогорці в період з 2016 по 2018 рік.
  • Разом з Лудогорцем захисник чотири рази ставав чемпіоном Болгарії. Загалом за команду з Разграду українець відіграв 166 матчів: шість голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця у 500 тисяч євро. 
  • В активі Пластупа є п’ять ігор у складі національної збірної України.
X