Тимощук відмазує сина російської дружини від армії: колишня зрадника пояснила, чому він залишився у рф

Переглядів 4660
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Тимощук відмазує сина російської дружини від армії: колишня зрадника пояснила, чому він залишився у рф
Анатолій Тимощук. Фото: Google
Колишня жінка Анатолія Тимощука Надія Навроцька розповіла, чому насправді мовчить про криваву війну на батьківщині зрадник України. Виявляється, що екскапітан Шахтаря боїться за свого пасинка.

Колаборант Анатолій Тимощук, виявляється, без особливих проблем подорожує світом. Бо попри любов до «руського міра», український паспорт, з яким пускають до ЄС та інших цивілізованих країн світу, він все ще не змінив на книжечку з двоголовою орлом на обкладинці.

Про це розповіла колишня дружина зрадника України Надія Навроцька.

«Тимощук прекрасно виїжджає на відпочинок. Він прекрасно пересувається світом. В росії його ніхто не тримає. Умовно не тримає. Але Тимощук не виїде назавжди з росії через декілька причини. 

Бо, по-перше, куди йому виїхати? В Європу? Але тут є закони і вже не можна буде жити так, як Тимощук звик і так, як йому хочеться».

Але найцікавіше, що повідала пані Навроцька, стосується позиції Тимощука, який другий рік мовчить про війну в Україні.

Колишній капітан донецького Шахтаря боїться не лише за себе, а й не хоче, щоб його прийомний син з росії воював та гинув за путіна.

«Живе з жінкою старшою за нього і яка має двоє дітей вже повнолітніх. Хлопця, якому більше 20 років, Анатолій відмазує від армії», — розповіла Навроцька в інтерв’ю NV.ua.

Також Надія Навроцька давала велике інтерв’ю для сайту FanDay.net. Його читайте за ПОСИЛАННЯМ.

  • Зрадник України Анатолій Тимощук й досі є рекордсменом нашої національної збірної за кількістю проведених матчів: 144 поєдинки, чотири голи.
  • УАФ позбавила колаборанта всіх футбольних нагород та рекордів за його мовчання стосовно війни в Україні.
  • У структурі Cанкт-Петербурзького Зеніту Тимощук працює з 2017 року.
  • За свою кар'єру Тимощук грав за такі клуби як донецький Шахтар (1997-2007), Зеніт (2007-2009, 2013-2015), мюнхенську Баварію (2009-2013), Кайрат з Казахстану (2015-2016) та луцьку Волинь (1995-1997).