«Той, хто дав зелене світло на трансфер Мудрика, заслуговує на звільнення»: в Англії пролунала гучна заява

Переглядів 235
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Колишній форвард збірної Англії Даррен Бент поділився думкою стосовно гри українського вінгера Челсі Михайла Мудрика в фінальному матчі Кубка ліги проти Ліверпуля.

У неділю, 25 лютого, Челсі програв Ліверпулю (0:1) в овертаймі фінального поєдинку за Кубок ліги.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 90-й хвилині та відзначився тим, що саме з-під нього капітан мерсисайдців Вірджил ван Дейк забив вирішальний гол, перегравши його на кутовому.

Колишній форвард збірної Англії (2006-2011) Даррен Бент висловився щодо дій 23-річного українця в поєдинку проти Ліверпуля.

«Той, хто дав зелене світло на трансфер Мудрика за таку суму, заслуговує на звільнення. Він вийшов і не продемонстрував жодного впливу на хід поєдинку.

Коли Мудрик вийшов на поле, я подумав: «О, можливо, це його момент» – велике поле, а Ліверпуль втомився. Його найбільшою чеснотою є його швидкість, але він не показав нічого», – наводить слова Бента talkSPORT.

• Мудрик перейшов з Шахтаря до Челсі взимку 2023 року за 70+30 млн євро, ставши найдорожчим українським футболістом в історії.
  • У нинішньому сезоні Михайло провів вже 26 зустрічей, забив чотири голи й віддав дві результативні передачі.
  • У турнірній таблиці АПЛ Челсі йде на 11 місці, маючи 35 очок за 25 зіграних турів.
  • Наступну гру команда українця проведе 28 лютого в Кубку Англії проти Лідса. Початок матчу о 21:30 за Києвом.