Тоттенгему приписують інтерес до Забарного: які оцінки отримав українець за матч проти «шпор»

Переглядів 569
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
Борнмут на виїзді поступився Тоттенгему із рахунком 1:3. Статистичні портали оцінили виступ Іллі Забарного, який вчергове вийшов у стартовому складі.

У неділю, 31 грудня, Борнмут в гостях зіграв поєдинок 20-го туру АПЛ проти Тоттенгема, який закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Український центральний захисник Ілля Забарний вийшов в стартовому складі команди Андоні Іраоли та провів на полі усі 90 хвилин.

• 1 зароблений фол.

Популярні статистичні портали виставили Забарному оцінки, за якими він не виділяється на фоні партнерів по команді.

• SofaScore – 6.6/10;
  • WhoScored – 6.3/10.

Зазначимо, що раніше у англійських ЗМІ повідомлялося про інтерес до українського захисника з боку Тоттенгема. Однак після цього з'являлася інформація, що лондонський клуб вирішив зосередитися на іншому варіанті.

• В нинішньому сезоні Забарний провів 21 матч, з яких 19 було в АПЛ. Українець зіграв по 90 хвилин в усіх поєдинках чемпіонату.
  • Контракт Іллі з Борнмутом розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Команда Іраолі наразі посідає 12 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 25 балів за 19 зустрічей.
  • В наступному матчі шостого січня Борнмут на виїзді зіграє проти КПР у третьому раунді Кубку Англії.