Третій раз в історії АПЛ: Борнмут із Забарним здобув фантастичну перемогу

Переглядів 776
Ілля Забарний. Фото: Google
21-річний український захисник Ілля Забарний взяв участь у переможній зустрічі Борнмута проти Лутона в рамках перенесеного матчу Прем'єр-ліги Англії.

13 березня, в рамках перенесеного матчу 17 туру АПЛ Борнмут Іллі Забарного зустрічався на своєму полі з Лутоном. Українець вийшов на поле в старті та став одним із героїв поєдинку.

Лутон перший тайм виграв, завядки голам Тахіта Чонга, Чідозі Огбене та Росса Барклі. Але в другій половині зустрічі «вишням» вдалося зробити суперкамбек після того, як точно пробили Домінік Соланке, Ілля Забарний та Антуан Семеньйо, який оформив дубль. До речі, для українця це був дебютний гол у футболці Борнмута та загалом у Англії. У підсумку «вишні» в дивовижному стилі здобули яскраву вікторію з рахунком 4:3.

В історії Прем’єр-ліги Англії Борнмут став третьою командою, якій, програючи у три м'ячі, вдалося оформити переможний камбек у другому таймі.

Раніше такого успіху також досягли Манчестер Юнайтед у поєдинку з Тоттенгемом у 2001 році та Вулвергемптон у матчі з Лестером у 2003 році.

• У поточному сезоні український легіонер «вишень» зіграв 33 матчі та відзначився одним голом.
  • Наразі Борнмут із 35 очками в активі посідає 13 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Наступний матч вишні зіграють проти Евертона українського захисника Віталія Миколенка.