Трубін допоміг Бенфіці розгромно перемогти: відома оцінка українського воротаря за матч

Переглядів 13635
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний український воротар Анатолій Трубін залишив свої ворота недоторканими у матчі чемпіонату Португалії проти Фамалікана, який лісабонська команда виграла з рахунком 3:0.

29 грудня в рамках 15 туру Прімейри Португалії Бенфіка на своєму полі зустрічалася з Фамаліканом. У стартовому складі лісабонської команди на цей матч вийшов український воротар Анатолій Трубін.

«Орли» виграли перший тайм, завдяки голу Артура Кабрала на 31 хвилині зустрічі. У другій половині зустрічі перед самим фінальним свистком Рафа Сілва та Петар Муса збільшили перевагу лісабонців, а тому Бенфіка виграла матч із рахунком 3:0.

Під час зустрічі Трубін зробив декілька гарних сейвів та став одним із головних героїв поєдинку.

Від порталу статистики WhoScored український голкіпер отримав оцінку 7,3. Це один із найкращих балів у цьому матчі.

• Для Трубіна це був уже 20-й поєдинок за Бенфіку в цьому сезоні. На даний момент український воротар пропустив 17 м’ячів. У матчі з Фамаліканом Анатолій восьмий раз за сезон залишив свої ворота недоторканими.
  • Бенфіка з 36 очками в активі вийшла на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії.
  • Наступний поєдинок команда Трубіна зіграє проти Ароки шостого січня.
  • Десятого січня в рамках 1/8 фіналу Кубку Португалії Бенфіка зіграє з Брагою.