Трубін другий рік поспіль не стане чемпіоном Португалії? Як завершився матч Бенфіки з українцем на воротах

Переглядів 673
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Бенфіка з Анатолієм Трубіним у складі знову втратила очки в матчі чемпіонату Португалії, на цей раз проти Морейренше. Лісабонці врятувалися на останніх хвилинах зустрічі.

У п'ятницю 30 серпня Бенфіка на виїзді зіграла проти Морейренше в матчі четвертого туру чемпіонату Португалії. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

Український воротар Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі лісабонців та провів на полі усі 90 хвилин, зробивши три сейви.

Попри 66% володіння м'ячем і 13 ударів по воротах суперника, гра для підопічних Рогера Шмідта складалася не дуже вдало.

84 хвилин команди не могли відкрити рахунок, а коли гол все ж таки стався, то м'яч із сітки виймав Трубін, адже відзначився опорник Морейренше Лоуренс Офорі.

Проте «орлам» вистачило характеру щоб відігратися. У доданий арбітром час столична команда заробила пенальті, який реалізував Маркос Леонардо.

Чемпіонат Португалії. Четвертий тур.

Морейренше – Бенфіка – 1:1

Голи: Офорі (84') – Леонардо (пенальті – 90+7')

• Після цього матчу Бенфіка посідає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату, маючи сім очок.
  • Раніше, у першому турі, Бенфіка поступилася Фамалікану 0:2.
  • Стільки ж залікових пунктів має і Морейренше, який йде на шостій сходинці.
  • Наступний тур для лісабонців пройде 15 вересня, коли вони приймуть Санта Клару.
  • Трубін в нинішньому сезоні відіграв усі чотири зустрічі, пропустивши три м'ячі та маючи два «сухих» поєдинки.
  • Контракт українця розрахований до 30 червня 2028 року.