Трубін не вразив у матчі зі Спортінгом: відома оцінка українського голкіпера Бенфіки

Переглядів 15140
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Вчора, 12 листопада пройшов матч 11-го туру чемпіонату Португалії між командами Бенфіка та Спортінг, що завершився з рахунком 2:1 на користь «орлів».

Перемогу господарі змогли вирвати лише у компенсований арбітром час. До 90+4 хвилин вони поступалися з рахунком 0:1, проте Жоау Невеш спочатку зміг зрівняти рахунок, а потім на 90+7-й хвилині Каспер Тенгстедт приніс команді три очки.

Українського голкіпера Бенфіки Анатолія Трубіна було включено до стартового складу команди. Після завершення гри, статистичний портал WhoScored оцінив виступ українця на 6.8 балів. Трубін зробив два сейви протягом матчу.

Найкращим гравцем зустрічі було визнано Жоау Невеша, який отримав рейтинг 9.0.

• Після цього матчу Бенфіка з 28 очками вийшла на перше місце в чемпіонаті Португалії. Другий Спортінг також має 28 балів. У третього Порту 25 очок, а у четвертої Браги – 23.
  • Зазначимо, що в Лізі чемпіонів в групі D Бенфіка з нулем очок посідає четверте місце, у третього Зальцбурга три бали. Реал Сосьєдад та Інтер, у яких по десять очок, уже вийшли до плей-офф, а Бенфіка та Зальцбург боротимуться за путівку в Лігу Європи.
  • В нинішньому сезоні Анатолій зіграв вже 12 поєдинків в усіх турнірах за португальську команду, пропустив 11голів та чотири рази зберіг свої ворота сухими.