Трубін провів жахливий матч, про який захоче забути: Порту знищив Бенфіку з непристойним рахунком

Переглядів 381
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У 24-му турі чемпіонату Португалії Порту здобув розгромну перемогу над Бенфікою. Український голкіпер Анатолій Трубін п'ять разів виймав м'яч із сітки воріт.

У неділю, 3 березня, Порту приймав Бенфіку у матчі 24-го туру чемпіонату Португалії.

Ворота «орлів» у цій зустрічі захищав український голкіпер Анатолій Трубін.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів – дубль на рахунку Галену.

Частину другого тайму лісабонці грали в меншості, адже дві жовті картки отримав їхній захисник Ніколас Отаменді.

Загалом по перерві Порту відправив ще три м'ячі у сітку воріт Бенфіки. Цього разу забивали вже Венделл, бразилець Пепе та Данні Намасо.

Фінальний свисток головного арбітра зустрічі зафіксував розгромну поразку команди Трубіна на «Ештадіу ду Драгау».

Гол: Галену, 20, 44, Венделл, 55, Пепе, 75, Намасо, 90

Вилучення: Отаменді, 61 (друга жовта картка)

• Трубін у поточному сезоні зіграв за «орлів» у 35 матчах: 34 пропущених голи, 13 матчів «на нуль».
  • Бенфіка після цієї поразки займає другу сходинку турнірної таблиці чемпіонату.
  • Порту в свою чергу перебуває на третьому місці, відстаючи від «орлів» на шість очок.