Трубін зіграв за Бенфіку у чемпіонаті Португалії: він не зробив жодного сейву, матч завершився з рахунком 5:0

Переглядів 453
автор Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Лісабонська Бенфіка українського воротаря Анатолія Трубіна здобула розгромну перемогу над Ріу Аве в черговому матчі чемпіонату Португалії з рахунком 5:0.

Бенфіка Анатолія Трубіна з рахунком 5:0 розгромила Ріу Аве в дев'ятому турі чемпіонату Португалії.

Вже до перерви форвард «орлів» Керем Актюркоглу оформив хет-трик, він забивав м'ячі на 12-й, 16-й і 45+2 хвилинах.

У другому таймі лісабонський клуб продовжив розгром суперника, на 79-й хвилині Андреас Шельдеруп вчетверте вразив ворота опонентів, а остаточний підсумок зустрічі встановив Зекі Амдуні на 81-й хвилині.

Які оцінки отримав Трубін

Трубін вийшов на поле в стартовому складі і провів весь матч, не зробивши жодного сейву (в площину його воріт не нанесли жодного удару). Статистичні портали WhoScored і Sofascore поставили йому оцінку 6,6.

Португалія. Прімейра, дев'ятий тур

Бенфіка – Ріу Аве – 5:0 (3:0)

Голи: Актюркоглу, 12, 16, 45 + 2, Шельдеруп, 79, Амдуні, 81.

• У поточному сезоні Трубін взяв участь в 11 матчах своєї команди у всіх турнірах (дев'ять пропущених, п'ять ігор на нуль).
  • У наступній грі Бенфіка зустрінеться з Санта-Кларою в Кубку португальської ліги 30 жовтня о 22:15 за київським часом.