Туреччина зіпсувала історичний дебют Грузії на Євро-2024: одноклубник Луніна шедевром «поховав‎» команду Цитаішвілі

Переглядів 687
Арда Гюлер. Фото: Google
Збірна Грузії дебютувала на Євро матчем проти Туреччини. Поєдинок завершився поразкою команди Георгія Цитаішвілі, яка поступилася із рахунком 1:3.

Сьогодні, 18 червня, збірна Грузії розпочала свій шлях на Євро-2024 матчем проти Туреччини. Футболіст київського Динамо Георгій Цитаішвілі, який в оренді виступає за Динамо Батумі, вийшов у стартовому складі грузинів.

Першими забили турецькі футболісти. Мюлдюр отримав м'яч на межі штрафного майданчика та без вагань пробив в один дотик. Удар виявився бездоганним і вразив праву дев'ятку.

▶️Відео голу Туреччини

Туреччина майже одразу подвоїла перевагу, але забитий м’яч Їлдіза було скасовано через мінімальне положення поза грою.

До перерви Грузія змогла зрівняти рахунок. Мікаутадзе пробив в один дотик з меж штрафного майданчика та переграв голкіпера, спрямувавши м'яч у нижній правий кут воріт.

▶️Відео голу Грузії

На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

У середині другого тайму Туреччина знову повела в рахунку. Арда Гюлер контролював м’яч на межі штрафного майданчика, одним дотиком зупинивши його після чудової передачі, та сильним ударом вразив праву дев’ятку воріт. Справня краса від партнера Андрія Луніна по Реалу.

А в кінцівці матчу Актюркоглу забив третій м'яч, поховавши надії збірної Грузії на нічию.

Цитаішвілі залишив поле на 74-й хвилині гри. Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Туреччини із рахунком 3:1.