Турнірна таблиця АПЛ після 20-ти турів: які місця займають команди Зінченка, Мудрика та інших українців

Переглядів 6783
Віталій Миколенко. Фото: Google
Сьогодні, 2 січня, матчем між лондонським Вест Хемом та Брайтоном в АПЛ відлунають баталії 20-го туру. «Український футбол» пригадує матчі звітного туру за участі команд наших легіонерів у Англії.

В передчутті паузи. Мова про баталії в англійській Прем’єр-лізі, яка на відміну від решти європейських топ-5 чемпіонатів, традиційно не брала паузу на різдвяно-новорічні свята, але так само за багаторічним звичаєм має перепочинок на початку січня.

«Український футбол» пригадує результати матчів АПЛ за участі команд, кольори яких захищають українці.

Єдиним, хто мав у новорічну ніч хороший настрій, був Михайло Мудрик. Лондонський Челсі ще 30 грудня переміг Лутон (3:2) та закріпився на десятому щаблі.

Однак, Мудрик усю гру на «Кенілворт Роуд» просидів на лаві запасних.

Натомість Евертон нашого Віталія Миколенка в 20-му турі був жорстко битий на виїзді Вулверхемптоном (0:3). Українець, як міг протистояв «вовкам» на своєму фланзі захисту, але нічим «ірискам» не допоміг.

Борнмут нашого Іллі Забарного теж зазнав майже розгромної поразки від Тоттенхема (1:3). Українець відіграв усі 90 хвилин проти «шпор», але втримати Рішарлісона і компанію не зумів.

З аналогічним рахунком (1:3) програв Крістал Пелесу і Брентфорд. Єгор Ярмолюк з'явився на полі у самій кінцівці гри, ввійшовши у гру на 80-й хвилині.

Продовжив свою безвиграшну серію до трьох поєдинків поспіль і один з головних претендентів на золото АПЛ – лондонський Арсенал.

Дербі проти Фулхема Олександр Зінченко, якого захейтили фанати «канонірів» та журналісти й експерти з Англії в другій половині грудня, пропускав, а його партнери зазнали несподіваної поразки і опустилися за межі першої трійки (1:2).

• Поєдинок Вест Хем – Брайтон буде зіграно сьогодні, 2 січня.
  • Початок гри у Лондоні о 21:30 за київським часом.