«У другому таймі його навіть не бачили»: огляд іспанської преси на виступ Яремчука проти Барселони

Переглядів 576
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
Іспанська преса відреагувала на виступ українського нападника Валенсії Романа Яремчука у матчі 17-го туру іспанської Ла Ліги проти Барселони (1:1).

У суботу, 16 грудня, Валенсія вдома поділила очки з Барселоною (1:1) у матчі 17-го туру іспанської Ла Ліги. Український форвард господарів Роман Яремчук вийшов у основному складі, відігравши 62 хвилини.

Сайт «Український футбол» промоніторив іспанську пресу, зібравши звідти реакції на гру Яремчука.

Superdeporte

«Він розпочав матч із такою активністю, якої ще не було у Валенсії. Однак з часом він потьмянів, а в другому таймі його навіть не бачили».

Deporte Valenciano

«Високий пресинг був близький до того, аби нашкодити Барсі, адже гол міг відбутися вже в першій атаці. Яремчук не зміг підправити свій удар головою.

Це був напружений перший тайм, від єдиноборства до єдиноборства та чергування ініціатив, але без великої кількості явних моментів».

AS

«Яремчук вийшов у стартовому складі після кількох ігор, проведених непомітно. Мав хороший шанс на перших хвилинах після удару головою. Був активним в атаці та в боротьбі з центральними захисниками Барси, але не створив гольових моментів».

• Яремчук цього сезону провів за Валенсію 13 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Валенсія має в активі 20 очок та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • У наступному турі команда українця на виїзді зіграє проти Райо Вальєкано. Поєдинок відбудеться 19 грудня. Початок гри о 20:00.