«У роботі із м’ячем та техніці кращий за бразильців Шахтаря»: Рудика назвав найкрутішого легіонера Металурга З

Переглядів 1869
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
«У роботі із м’ячем та техніці кращий за бразильців Шахтаря»: Рудика назвав найкрутішого легіонера Металурга З
Жуніор. Фото: ФК Металург Запоріжжя
Колишній півзахисник Металурга Сергій Рудика згадав футболіста запорізького клубу, який виділявся навіть на фоні бразильських легіонерів Шахтаря.

Сергій Рудика виступав за Металург протягом семи років і за цей час встиг пограти з великою кількість футболістів, в тому числі легіонерів.

Однак, в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» експівзахисник зміг назвати найкращого з іноземців запорізького клубу.

«Жуніор – це топ. Із м’ячем він поводився просто неймовірно. Я таких людей не бачив. Мені здається, він у роботі із м’ячем та техніці був кращим за бразильців Шахтаря».

Окрім цього, Сергій відповів на запитання щодо того, чи вимагав Жуніор особливого ставлення до себе.

«Ні, можу навіть приклад навести. В останній рік Жуніора в Металурзі йому, здається, було вже 35 років. Ми на зимових зборах в Туреччині виконували бігову роботу.

І Жуніор, який носить цей м’яч на носі, якому бігати взагалі непотрібно, бо він все одно буде кращим, по повній відпрацьовував фізпідготовку. Ми здихали, а він першим біг кроси у своєму віці», – сказав Рудика для «УФ».

  • Жуніор виступав у складі запорізького клубу з 2010-го по 2014 роки: 93 матчі, 13 голів та 18 результативних передач.
  • Окрім Металурга, в Україні бразилець встиг пограти за Таврію (2003-2006) та Зорю (2008-2009).
  • Рудика грав у команді з Запоріжжя з 2008-го по 2010-й та з 2010-го по 2015 роки: 124 поєдинки, дев'ять голів та чотири асисти.