УАФ намагається завадити Росії зіграти з представником УЄФА та ФІФА: що робить наша федерація

Переглядів 5861
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
УАФ намагається завадити Росії зіграти з представником УЄФА та ФІФА: що робить наша федерація
Фото: Google
За інформацією пропагандиських ЗМІ з країни-окупанта, збірна росії у березні наступного року зіграє контрольний поєдинок проти національної команди Сербії.

Українська асоціація футболу офіційно звернулася до керівників ФІФА, УЄФА та Футбольного союзу Сербії.

УАФ просить вжити всіх відповідних заходів для запобігання підтримки росії шляхом залучення її команд (збірних) до міжнародних матчів.

«Згідно з відкритими джерелами, нещодавно генеральний секретар футбольної асоціації Сербії Йован Шурбатович підтвердив проведення товариського матчу між збірними Сербії та росії. 

Матч проти Сербії може стати для країни-терориста першим поєдинком проти представника УЄФА з початку повномасштабного вторгнення на територію України», – йдеться в листі, оприлюдненому пресслужюою УАФ.

За інформацією ESPN, УЄФА та ФІФА не збираються блокувати матч росія – Сербія, але і повертати росію до офіційних матчів під своєю егідою теж.

  • З початком повномасштабної війни в Україні всі клуби і збірні держави-агресора були відсторонені від міжнародних турнірів під егідою УЄФА і ФІФА.
  • 4 жовтня, з'явилась інформація, що ФІФА розглядає скасування повної заборони для збірних росії на участь у міжнародних турнірах. УЄФА мала намір допустити до змагань під своєю егідою молодіжні команди збірної росії U-17: хлопчачу та дівочу. 
  • 10 жовтня Виконком УЄФА під час свого засідання не зміг знайти технічне рішення, яке б дозволило російським збірним повернутися в міжнародний футбол.
  • Матч проти Сербії може стати для країни-404 може першим поєдинком проти країни-представника УЄФА з початку повномасштабного вторгнення на територію нашої держави.