Усі результати ігрового дня на Євро-2024: Італія шокувала хорватів і вийшла у плей-оф – турнірна таблиця

Переглядів 3692
Хорватія – Італія. Фото: УЄФА
Сьогодні, 24 червня, відбулися два заключні поєдинки групи В на Євро-2024. Збірна Хорватія протистояла італійцям, а скромна Албанія грала з Іспанією.

У першому таймі матчу між Хорватією та Італією гострий момент виник вже на старті гри. Небезпечний удар, якого завдавав Лука Сучич був спрямований у ліву дев'ятку, але Джанлуїджі Доннарумма видав надзвичайний сейв, впоравшись із цією спробою.

Потім італійці відповіли, але Лівакович зумів впоратися із ударом Бастоні. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Однак в другій половині гри Хорватія зуміла вийти вперед. Лука Модріч не зміг реалізувати пенальті, але пізніше вдало зіграв на добиванні, де Доннарума був безпомічним. Відзначимо, що хавбек грає з Андрієм Луніним разом за Реал.

▶️Переглянути гол Хорватії можна ТУТ

Однак вже в доданий час Італія зрівняла рахунок. Дзакканьї зіграв надзвичайно майстерно та з меж штрафного майданчика пробив зльоту в правий кут воріт.

▶️Переглянути гол Італії можна ТУТ

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию із рахунком 1:1.

Євро-2024, група В, третій тур

Хорватія – Італія – 1:1

Голи: Модріч, 55 - Дзакканьї, 90+8

В іншому матчі Іспанія зустрічалася із Албанією. Для скромної балканської збірної за щастя було б здобути очки в цьому поєдинку, але на 13-й хвилині Ферран Торрес вивів іспанців вперед. В першому таймі більше не забивали.

▶️Переглянути гол іспанців можна ТУТ

В другому таймі Албанія почала активніше діяти біля чужих воріт, але не змогла забити. Більше команди не відзначалися і фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу іспанців.

Албанія – Іспанія– 0:1

Голи: Торрес, 13

Відзначимо, що Іспанія виграла групу з дев’ятьма очками, а Італія лише завдяки голу на останніх секундах зуміла випередити хорватів і з чотирма бали пройти до стадії плей-оф. Модріч і Ко лише треті та вже можуть їхати додому.