В Англії винесли вердикт Мудрику і його кар’єрі в Челсі: відоме видання сказало, якої воно думки про українця

Переглядів 11193
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
В Англії винесли вердикт Мудрику і його кар’єрі в Челсі: відоме видання сказало, якої воно думки про українця
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
В Англії висловилися щодо ситуації навколо флангів атаки лондонського Челсі напередодні сезону 2024/25. Купувати конкурентів для українського вінгера Михайла Мудрика наразі не є доцільним.

Нещодавно стало відомо, що мюнхенська Баварія домовилася про трансфер правого вінгера Крістал Пелас Майкла Олісе, інтерес до якого мав лондонський Челсі.

Тепер сині нібито відкинули варіант з пошуком гравця на цей фланг атаки, перемкнувшись на ліве крило нападу.

Проте видання Football.London не вважає доцільним намагання Челсі придбати ще одного лівого вінгера, зокрема нападника Атлетік Більбао Ніко Вільямса, про інтерес до якого раніше повідомлялося.

«Придбання ще одного лівого вінгера не видається можливим ні з фінансової точки зору, ні з точки зору необхідності». 

Один з найдосвідченіших футболістів молодої команди Енцо Марески Рахім Стерлінг щасливий у лавах Челсі, проте це не оберігає його від ймовірного продажу.

«Стерлінга пов'язували з переїздом, але ми повідомляли, що Рахім щасливий у клубі й хоче залишитися, щоб проявити себе. Як найбільш високооплачуваний, а тепер і найстарший член команди, він цілком зрозуміло може бути виставлений на продаж».

До того ж і український лівий вінгер Михайло Мудрик досі подає надії, попри свої нестабільні виступи за лондонський колектив.

«З іншого боку, Мудрик ще не освоївся. Якби не деякі «сирі інгредієнти» в його грі, які роблять його унікальним гравцем у деяких аспектах, то його продаж через 18 місяців не був би безглуздим.

Крім того, за Мудрика було заплачено великі гроші, і повернути щось близьке до цієї суми зараз практично неможливо. Тож відмова Челсі від правих вінгерів цілком логічна. А ось перемикання на протилежну сторону – ні».

  • Мудрик минулого сезону провів 41 матч за Челсі: сім голів, дві результативні передачі.
  • Контракт Михайла з клубом чинний до 30 червня 2031 року. Transfermarkt оцінює його вартість у 35 млн євро.