В чвертьфіналі Кубку Португалії відбулася українська дуель: оцінки і статистика гравців Бенфіки і Візели

Переглядів 794
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Статистичний портал оцінив виступ українців Анатолія Трубіна та Ореста Лебеденка у поєдинку чвертьфіналу Кубку Португалії між Бенфікою та Візелою.

У четвер, 8 лютого, Бенфіка на виїзді обіграла Візелу (2:1) у матчі 1/4 фіналу Кубку Португалії.

Рахунок у матчі відкрив Артуро Кабрал, а перевагу подвоїв Жоау Маріу. Візела зуміла відповісти лише одним голом Сави Петрова.

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди, отримавши оцінку за свою гру у 6,8 бала від статистичного порталу Sofascore.

Статистика Трубіна у грі з Візелою:

• два сейви;
  • два перехоплення навісів;
  • 27 дотиків до м'яча.
  • точність передач 69% (11/16).

Український захисник Візели Орест Лебеденко вийшов на поле на 70-й хвилині матчу, отримавши оцінку за свій виступ 6,4 бала.

Голи: Петров, 68 – Кабрал, 34, Жоау Маріу, 54

• У півфіналі Бенфіка зустрінеться з лісабонським Спортінгом – матчі пройдуть 28 лютого і 3 квітня.
  • Трубін в цьому сезоні зіграв вже 28 матчів, пропустив в них 23 голи та має 11 «сухих» поєдинків.
  • Лебеденко у нинішній кампанії провів 14 матчів, оформивши одну результативну передачу.