Валенсія з голом Яремчука перемогла Альмерію: українець за святкування забитого м’яча отримав жовту картку

Переглядів 2194
Яремчук святкує гол. Фото: Валенсія
Валенсія українського нападника Романа Яремчука здобула домашню перемогу в поєдинку чемпіонату Іспанії проти Альмерії. Українець відзначився голом головою.

Третього лютого в рамках 23 туру іспанської Ла Ліги Валенсія на своєму полі приймала Альмерію. У стартовому складі «кажанів» на цей поєдинок вийшов український форвард Роман Яремчук.

Валенсійці вийшли вперед на 14 хвилині після точного удару від Уго Дуро. На 23 хвилині після навісу від Пепелу Яремчук головою відправив м’яч у ворота опонента. Після взяття воріт українець побіг до фанатів святкувати гол і зняв футболку. За це рефері показав Роману жовту картку.

У другому таймі Альмерія забила після точного удару від Аррібаса на 50 хвилині. На 61 хвилині Пепелу не реалізував пенальті. А на 70 хвилині Яремчука замінив Марі.

Голів у зустрічі більше не було, а тому Валенсія виграла зустріч із рахунком 2:1.

Відео голу Яремчука можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Ла Ліга. 23 тур

Валенсія – Альмерія – 2:1

Голи: Дуро, 14, Яремчук, 23 – Аррібас, 50.

Нереалізований пенальті: Пепелу, 61 (Валенсія).

Вилучення: Баптістан, 90+2 (Альмерія).

• Яремчук на даний момент зіграв за «кажанів» 20 матчів, записавши до свого активу два голи та один асист.
  • Після цього матчу Валенсія з 35 очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • Наступний матч команда Яремчука зіграє з Лас-Пальмасом (10.02).