Евертон Миколенка врятувався від поразки Тоттенгему: мерсисайдці залишили зону вильоту

Переглядів 6059
Віталій Миколенко. Фото: Google
Евертон Віталія Миколенка розписав мирову з Тоттенгемом в домашньому поєдинку 23 туру англійської Прем'єр-ліги. Матч на «Гудісон Парк» завершився з рахунком 2:2.

В першому таймі вболівальники побачили три голи. В складі Тоттенгема дублем відзначився Рішарлісон, а за Евертон забив Гаррісон.

У другому таймі Тоттенгем контролював хід гри і довго не дозволяв суперникам створити велику кількість гольових моментів.

В компенсований час до другого тайму Брантвейт після подачі зі штрафного ударом головою відправив м'яч у ворота Тоттенгема і виборов для Евертона нічию.

АПЛ. 23 тур

Евертон  – Тоттенгем – 2:2

Голи: Гаррісон, 30, Брантвейт, 90+4 – Рішарлісон, 4, 41

• 24-річний Миколенко провів у поточному сезоні 24 матчі у всіх турнірах і забив два голи.
  • Евертон під керівництвом Шона Дайча зіграв 23 поєдинки, набрав 19 пунктів з урахуванням десятиочкового штрафу і покинув зону вильоту, піднявшись на 17 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • 10 лютого Евертон Миколенка проведе наступний матч проти Манчестер Сіті.