Ван Леувен відреагував на перший гол Русина у Англії: що написав колишній головний тренер Шахтаря і Зорі

Переглядів 1989
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Шахтар
Назарій Русин вперше забив у складі Сандерленда після літнього трансферу. Його екснаставник Патрік ван Леувен відреагував на успіх українського нападника.

У понеділок, першого січня, Сандерленд на своєму полі обіграв Престон із рахунком 2:0 у матчі 26-го туру Чемпіоншипу.

Український форвард Назарій Русин вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі 76 хвилин.

На 44-й хвилині нападник збірної України забив свій перший гол у складі англійського клубу після літнього трансферу з луганської Зорі.

Відео голу Русина дивіться в нашому телеграм-каналі

Колишній головний тренер Зорі та Шахтаря Патрік ван Леувен, який працював з Русиним у стані луганців, відреагував на успіх українця.

В своєму акаунті у соцмережі Instagram нідерландський спеціаліст виклав сторіс з відео гольового епізоду та наступним підписом:

«Молодець».

• Русин підписав з Сандерлендом контракт до 30 червня 2027 року.
  • В нинішньому сезоні Назарій зіграв у 10 матчах чемпіонату, забивши один гол та віддав результативну передачу.
  • Команда Майкла Біля наразі посідає шосту сходинку в турнірній таблиці Чемпіоншипу, маючи 40 очок.
  • В наступному матчі шостого січня Сандерленд вдома прийме Ньюкасл в рамках 1/32 фіналу Кубку Англії.
  • Ван Леувен після звільнення з посади головного тренера Шахтаря восени 2023-го перебуває без роботи.
  • Нідерландець очолював Зорю з 2022-го по 2023 роки, а Русин зіграв під його керівництвом 30 матчів, забив 13 голів та віддав шість асистів.