«Важливими є команда, а не окремі гравці»: тренер Роми провів серйозну розмову з Довбиком

Переглядів 65
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Важливими є команда, а не окремі гравці»: тренер Роми провів серйозну розмову з Довбиком
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Головний наставник Роми Джан П'єро Гасперіні поділився думкою про українського форварда Артема Довбика напередодні домашньої зустрічі з Торіно у третьому турі Серії А.

Головний наставник Роми Джан П'єро Гасперіні висловився про нападника Артема Довбика напередодні поєдинку з Торіно у третьому турі Серії А.

Досвідчений фахівець заявив, що провів розмову з українцем, в якій Довбик назвав свої найкращі якості.

«Я чекаю багато від кожного. Важливими є команда і майбутній сезон, а не окремі гравці: кожен має викладатися на повну. Я розмовляв з ним, і він вважає, що його найкращі якості це гра у штрафному майданчику, сила та глибина: почнімо з цього».

Також Гасперіні впевнений, що Довбик проведе цей сезон на високому рівні, адже завжди викладається на повну.

«Я переконаний, що він гратиме добре. Він завжди викладався на повну. Нам потрібно досягти найкращих результатів, важлива саме ефективність», цитує коуча TUTTOmercatoWEB.

  • Після двох турів у новому сезоні Рома має у доробку максимум шість залікових балів, але посідає лише четверту сходинку в турнірній таблиці Серії А, програючи за різницею забитих пропущених голів Кремонезе, Ювентусу та чинному чемпіону Наполі.
  • У наступному турі «вовки» вдома прийматимуть туринський Торіно. Поєдинок заплановано на 14 вересня. Початок гри о 13:30 за київським часом.
  • Довбик у сезоні 2025/25 років провів за Рому дві гри, 33 хвилини ігрового часу: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює українського голеадора у 30 мільйонів в європейській валюті.