Вдова легенди Динамо та Шахтаря відмовилася від побачення і ось заради чого: «‎Як я вибираю провести вечір»

Переглядів 1014
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Вдова легенди Динамо та Шахтаря відмовилася від побачення і ось заради чого: «‎Як я вибираю провести вечір»
Подружжя Конькових. Фото: Instagram
Марія Конькова, дружина покійного, колишнього президента Федерації футболу України Анатолія Конькова, продемонструвала, як вона провела один з останніх вечорів.

Пані Марія Конькова, вдова Анатолія Конькова, вирішила вирівняти стіни у своєму помешканні! І це не жарт. Жінка запостила світлину зі шпателем у руці в процесі роботи.

«Мене кличуть на побачення, але як я вибираю провести вечір... Та й найближчий тиждень», – йдеться у пописі на світлині.  

Марія Конькова народилася в Узбекистані, одружилася з Анатолієм Конковим у 2017 році. У 2020 році у пари народилася донька, яку назвали Олександрою. Видатний український футболіст став батьком у 70(!) років.

  • Коньков за час професійної кар'єри здобув звання культового півзахисника донецького Шахтаря (128 ігор) та київського Динамо (266 матчів). Також Анатолій захищав кольори Авангарду з Краматорська.
  • 2 вересня 2012 року Анатолія Дмитровича було обрано Президентом Федерації футболу України (нині УАФ).
  • 18 грудня 2014 фахівець подав у відставку, яка була прийнята виконкомом ФФУ 23 січня 2015.
  • Помер Коньков 4 жовтня 2024 року на 75-му році життя.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри