Вердикт для Луніна: іспанська преса красномовно відреагувала на матч Реалу з Куртуа і Кепою на воротах

Переглядів 30832
16 голосів
Кепа. Фото: Getty Images
Реал з Тібо Куртуа і потім Кепою Аррісабалагою в воротах зіграв унічию з Бетісом. Іспанські ЗМІ прокоментували та оцінили виступ обох голкіперів.

У суботу, 25 травня, Реал в домашньому матчі 38-го туру Ла Ліги зіграв унічию з Бетісом із рахунком 0:0.

Андрій Лунін залишився на лаві запасних господарів, натомість ігровий час у воротах команди Карло Анчелотті розділили Тібо Куртуа та Кепа Аррісабалага – бельгієць зіграв 63 хвилини, а іспанець решту.

Іспанська преса виставила оцінки мадридським голкіперам та прокоментувала виступ обох.

Marca

Куртуа – 8/10:

«Два великі сейви, які забезпечили йому місце в стартовому складі на «Вемблі» і додали впевненості в собі. Він пройшов шлях від пари моментів у першому таймі до необхідності втрутитися у другому, коли відбив удар від Айосе та запобіг удару від Міранди.

Його замінив Кепа – чудовий жест з боку бельгійця, який запропонував, щоб його товариш по команді мав можливість попрощатися із «Сантьяго Бернабеу» на полі. Чудовий жест від Куртуа».

Кепа – 5/10:

«Він вийшов замість Куртуа. Анчелотті дав йому шанс попрощатися з «Бернабеу». Врятував при ударі Абде».

AS

Куртуа – 7/10:

«Пропустив гол, який потім був відмінений через офсайд, але з того моменту грав бездоганно, завершивши вечір кількома сейвами, які підтвердили його ореол святості. Він зіграє на «Вемблі».

Кепа – 6/10:

«Анчелотті пообіцяв йому кілька хвилин на прощання і він дав йому останні зіграти півгодини. Він пропустив за лічені секунди після виходу на поле в ситуації, з якою нічого не міг вдіяти, однак там був офсайд. В іншому він був надійним. «Бернабеу» аплодував йому стоячи».

Mundo Deportivo

Куртуа – рятівник:

«Він запобіг голу завдяки чудовому сейву після удару Міранди. Відіграв 60 хвилин і буде стартовим воротарем на «Вемблі».

Кепа – прощання:

«Анчелотті пообіцяв йому прощання на поля, і стримав своє слово».

Defensa Central

Куртуа – 6.5/10:

«Він залишив м'яч вільним для Джонні, але VAR не зарахував гол. Виправдався завдяки хорошому сейву після удару Айосе і врятував від голу Міранди, коли здавалося, що м'яч уже у воротах».

• Кепа відіграв 20 матчів у всіх турнірах цього сезону: 18 голів пропущено, дев'ять зустрічей «на нуль».
  • Куртуа прийняв участь уже в чотирьох поєдинках після травм обох колін, не пропустивши жодного разу.
  • Лунін вийшов на поле у 31-й зустрічі: пропустив 32 голи та має 12 «сухих» ігор.
  • Першого червня Реал зіграє проти Боруссії Дортмунд у фіналі Ліги чемпіонів, який пройде у Лондоні.