Вернидуб подякував керівництву Нефтчі та вболівальникам: тренер налаштований на повернення клубу на вершину
Головний тренер бакинського Нефтчі Юрій Вернидуб прокоментував продовження контракту з клубом на два роки. Його цитує пресслужба команди.
Український фахівець відзначив підтримку з боку керівних структур клубу та наголосив, що відчуває довіру з першого дня роботи в Азербайджані.
«Хочу висловити вдячність Наглядовій раді та керівництву клубу за підтримку, яку вони мені надають. Я відчував цю довіру з першого дня, відчуваю її й зараз».
Тренер також підкреслив, що команда має працювати ще інтенсивніше, аби повернути Нефтчі на провідні позиції в національному чемпіонаті та до виступів на міжнародній арені.
«Від себе можу сказати, що потрібно працювати ще більше. Ми повинні зробити все можливе, щоб Нефтчі повернувся на своє заслужене місце як усередині країни, так і на єврокубковій арені».
Окремо Вернидуб звернувся до фанатів клубу, подякувавши їм за підтримку протягом сезону та висловивши сподівання на заповнені трибуни в майбутньому.
«Я кажу велике дякую вболівальникам… У новому сезоні мені хотілося б бачити трибуни повними. Їхня віра надихає кожного футболіста і веде вперед».
- Вернидуб очолив Нефтчі у грудні 2025 року.
- В останньому сезоні Нефтчі Баку посів четверте місце в чемпіонаті Азербайджану та зіграє у кваліфікації Ліги конференцій.