Від Алієва та Мілевського для окупантів: відео «подарунку» від колишніх гравців Динамо

Переглядів 22006
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Від Алієва та Мілевського для окупантів: відео «подарунку» від колишніх гравців Динамо
Артем Мілевський та Олександр Алієв. Фото: Google
Експівзахисник київського Динамо та національної збірної України Олександр Алієв продовжує нести службу в лавах збройних сил України. І не забуває робити сторіз для своїх численних підписників.

Олександр Алієв продовжує носити військовий однострій і допомагати в міру сил та навичок збройним силам України в боротьбі проти російських окупантів.

В одному зі своїх останніх сторіз колишній динамівець показав, як він з «любов'ю та теплотою» підписує снаряди, що полетять по позиціям ворогів.

На одному з фугасів Алієв залишив і заочне привітання від свого товариша, Артема Мілевського, який зараз проходить курс лікування та реабілітації від алкогольної залежності.

▶️ Відео, як Олександр Алієв готує «подарунки» окупантам, дивіться за ПОСИЛАННЯМ

  • В структурі київського Динамо Олександр Алієв перебував в період з 2002 по 2013 роки: 132 поєдинки, 30 голів, 27 результативних передач.
  • У футболці київського клубу Алієв чотири рази ставав чемпіоном України, стільки ж разів володарем національного Кубка та тричі Суперкубка України.
  • Окрім Динамо Алієв захищав кольори російських Локомотива з Москви та Анжи, Таразу з Казахстану, Дніпра та запорізького Металургу.
  • У складі національної збірної України Алієв провів 28 поєдинків: шість голів.
  • Артем Мілевський та Олександр Алієв разом захищали біло-сині кольори з 2002 по 2013 рр. та провели за команду спільно 124 матчі.