Відео довгоочікуваного голу Мудрика за Челсі: українець перервав «засуху» і забив у матчі АПЛ

Переглядів 11595
8 голосів
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Вінгер національної збірної України Михайло Мудрик перервав гольове мовчання у матчах за лондонський Челсі. Українець розписався у воротах Ноттінгем Форест.

У суботу, 11 травня, пройшов поєдинок 37-го туру АПЛ, у якому Ноттінгем Форест програв Челсі (2:3).

Рахунок у матчі на восьмій хвилині відкрив український вінгер лондонців Михайло Мудрик. 23-річний гравець синіх отримав передачу від Коула Палмера та пробив у дальній кут воріт Матца Селса.

Відео голу Мудрика у ворота Ноттінгем Форест

Таким чином Мудрик перервав своє гольове мовчання, яке тривало з 11 березня цього року. Востаннє від Михайла постраждав Ньюкасл (3:2) у матчі 28-го туру АПЛ.