«Відповідей не почули»: зустріч з Шевченком не справила враження на Івано-Франківську асоціацію футболу

Переглядів 8173
Артем Жилінський Артем Жилінський
5 голосів
«Відповідей не почули»: зустріч з Шевченком не справила враження на Івано-Франківську асоціацію футболу
Андрій Шевченко. Фото: Google
Голова Івано-Франківської Асоціації футболу Тарас Клим поділився інформацією про зустріч низки керівників обласних асоціацій з єдиним кандидатом на пост президента Української асоціації футболу Андрієм Шевченком.

Тарас Клим повідомив мету зустрічі з Андрієм Шевченком. На його думку, легенда українського футболу зараз буде знайомитися із керівниками регіональних федерацій.

«Я не розповідатиму тут задоволений, не задоволений… Почнемо з того – яка мета? Я думаю, що мета цієї зустрічі, щоб Андрій Миколайович познайомився з керівниками регіональних федерацій, щоб вивчив ситуацію, що склалася, які проблеми, і, напевно, з якою програмою він йтиме на вибори».

Також Голова Івано-Франківської Асоціації футболу розповів, що відповідей від Шевченка він не почув. Клим висловився про програму єдиного кандидата.

«Кандидат один, але програма має бути. Я сподіваюся, що всі ці питання, які порушувалися, він використовує для формування своєї програми. Ми, керівники регіонів, намагалися донести ці проблеми, які виникли за багато років, до відома. Якихось конкретних відповідей ми не почули. Але я думаю, що це лише перша зустріч».

На цій зустрічі обговорювалася і команда Шевченка, яка буде йому допомагати втілювати поставлені цілі в життя. 

«Це питання було поставлене, але Андрій Миколайович сказав, що він збирає інформацію, готує це питання і додатково перед Конгресом ми будемо про це поінформовані», — сказав Клим для «Ua-football».

  • Єдиний кандидат на посаду президента УАФ Андрій Шевченко проведе ряд зустрічей з керівництвом обласних асоціацій футболу, Прем’єр-ліги, Професійної футбольної ліги.
  • Цей передвиборчий тур розпочався 16 січня у Львові, 17-18 січня такі зустрічі відбудуться в Києві, 19-го – в Одесі і 21-го – в Харкові.