«Викинули перемогу»: тренер Миколенка оцінив унікальну поразку Евертона команді Забарного

Переглядів 322
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Головний тренер Евертона Шон Дайч висловився щодо поєдинку третього туру чемпіонату Англії, в якому «іриски» програли Борнмуту із рахунком 2:3.

Тренер Евертона Шон Дайч дав коментар із приводу поразки у матчі АПЛ проти Борнмута. Команда з Ліверпуля вела в рахунку 2:0, але після 86-ї хвилини пропустила три м'ячі, що призвело до третьої поразки поспіль на старті сезону.

Наставник синіх вважає, що команда просто викинула перемогу, перекладаючи відповідність один на одного під час матчу.

«Все робили правильно до першого пропущеного голу. Ми пропустили гол та викинули перемогу, просто викинули. В АПЛ потрібно грати до останнього, що зробив наш суперник. Вони просто йшли вперед і навішували до штрафного майданчика.

А ми викинули перемогу. А кожен гравець дивився на іншого, щоб він упорався з цією ситуацією. У нас у складі достатньо досвіду, щоби утримувати такі матчі, але сьогодні ми цього не зробили», – сказав Дайч ВВС.

• Евертон після міжнародної перерви зіграє свій наступний матч 14 вересня проти Астон Вілли (19:30).
  • Борнмут у той самий день вдома прийматиме Челсі Михайла Мудрика (22:00).