Вісім голів, хет-трик і перша перемога: як зіграв Мудрик за Челсі у феєричному матчі АПЛ

Переглядів 12882
7 голосів
Гравці Челсі радіють голу. Фото: Google
Лондонський Челсі здобув яскраву вікторію в поєдинку Прем'єр-ліги Англії проти Вулвергемптона. «Аристократи», за яких у першому таймі зіграв Михайло Мудрик, забили шість м'ячів.

25 серпня в рамках другого туру АПЛ відбувся матч між Вулвергемптоном та лондонським Челсі.

Перший тайм завершився внічию 2:2. На голи Ніколаса Джексона та Коула Палмера «вовки» відповіли точними ударами у виконанні Матеуса Куньї та Йоргена Странда Ларсена.

Українець Михайло Мудрик вийшов на поле в старті та був замінений у перерві на Педру Нету. Український футболіст результативними діями не відзначався.

У другій половині зустрічі справжню феєрію влаштував Ноні Мадуеке, який оформив хет-трик після трьох асистів від Палмера. На десерт ще Фелікс залишив автограф у воротах Вулвергемптона.

У підсумку Челсі здобув розгромну перемогу з рахунком 6:2.

АПЛ. Другий тур

Вулвергемптон – Челсі – 2:6 (2:2)

Голи: Кунья, 27, Ларсен, 45+6 – Джексон, 2, Палмер, 45, Мадуеке, 49, 58, 63, Фелікс, 80.

• Челсі, для якого це перша перемога в цьому сезоні АПЛ, з трьома очками в активі вийшов на сьоме місце в чемпіонаті Англії.
  • Наступний поєдинок лондонці зіграють з Серветтом в рамках матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій.