«Володимировичу, я більше так не можу»: Кварцяний довів до сліз ексгравця Шахтаря – вогняна історія

Переглядів 3446
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
6 голосів
«Володимировичу, я більше так не можу»: Кварцяний довів до сліз ексгравця Шахтаря – вогняна історія
Віталій Кварцяний. Фото: Google
Колишній захисник запорізького Металурга Темур Парцванія (U-19) розповів, як культовий український тренер Віталій Кварцяний ледь не загубив кар’єру ексзахисника Шахтаря Едуарда Соболя.

Темур Парцванія пригадав легендарні фізичні навантаження від Віталія Кварцяного і підтвердив, що це зовсім не чутки чи вигадки.

«Пам'ятаю, ми бігали в бронежилетах по 45 хвилин, а вони важили два-три кілограми. Дуже важко! Але було круто. Також Кварцяний любив гірки. На базі в Запоріжжі хтось давно побудував дві гірки – високу і трохи нижчу. 

Кварцяний казав: «Треба пам'ятник цій людині поставити, хто таке придумав!». Ми по 10-15 разів бігали цими гірками, вгору-вниз».

Такі нестандартні тренування від Кварцяного, який свого часу перебував у структурі Металурга із Запоріжжя, витримували далеко не всі.

«Тоді в Металурзі виступав молодий Едуард Соболь. Одного разу після гірок він почав плакати: «Володимировичу, я більше так не можу». Хлопці його заспокоювали, Кварцяний теж перейнявся і сказав: «Гаразд, тобі не треба бігти», –  розповів Парцванія в інтерв'ю «Українському футболу». 

  • Парцванія за час професійної кар'єри в Україні захищав кольори київського Динамо, Металурга із Запоріжжя, Волині, Олімпіка, Десни та Миколаєва.
  • За кордоном оборонець грав у складі угорських Кишварди та Істиклолу і Жетису з Казахстану.
  • Соболь, який зараз виступає за бельгійський Генк, в Україні грав за донецький Шахтар, Металург із Запоріжжя, харківський Металіст, Зорю та донецький Металург.