«‎Вп'ятьох в одній кімнаті в гуртожитку на Троєщині»: зірка збірної України згадав про важкі умови життя

Переглядів 2207
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«‎Вп'ятьох в одній кімнаті в гуртожитку на Троєщині»: зірка збірної України згадав про важкі умови життя
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
Центральний оборонець англійського Борнмута та національної збірної України Ілля Забарний розповів про умови проживання, в яких він зростав у молоді роки.

Ілля Забарний заявив, що жив на Троєщині в гуртожитку. Його сім’я мала одну кімнату на п’ятьох осіб, але футболіст не відчував якоїсь бідності, адже розумів, що батьки старалися. 

«Ми жили на Троєщині. Спочатку в одній кімнаті вчотирьох – я з братом та мама з татом. А потім ще й молодший брат з'явився – і ми були п'ятьох в одній кімнаті. Ну нормально було, я не скажу, що якось погано. Я не відчував якоїсь бідності. Розумію, що батьки дуже старалися».

Оборонець з теплотою згадав своє дитинство та розповів про часті виїзди на природу із сім’єю.

«Ми багато виїжджали. Сам розумієш, як це важко, коли в одній кімнаті троє дітей дуріють. Дуже багато вони нас на природу вивозили, щоби ми відпочивали. І так, було чудово. Я пам'ятаю дуже приємні спогади з дитинства, дуже ціную за це батьків за те, що вони це взагалі зробили для нас», – заявив Забарний для ютуб-каналу «Трендець».

  • У підсумковій таблиці англійської Прем’єр-ліги Борнмут фінішував на 12-му щаблі.
  • Забарний цього сезону провів 42 гри за «вишень», забивши один гол. Його контракт з клубом чинний до 30 червня 2028 року.
  • Transfermarkt оцінює вартість 21-річного захисника у 28 млн євро.