«Все або нічого!»: українець розкрив секрет шаленого камбеку Жальгіріса у єврокубках
Півзахисник Жальгіріса Іван Литвиненко в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» про перебіг домашнього матчу кваліфікації Ліги конференцій з Динамо Тбілісі (7:2), психологічний стан команди та розмову в роздягальні після першого тайму.
«Ми загалом виходили на гру з налаштуванням: «все або нічого»! Перший тайм провели дуже активно, не забили пенальті, мали гарні моменти, які не реалізували, потім забили з пенальті, а коли суперник вперше дійшов до наших воріт, то одразу забив. Мабуть, у нас була нервозність», – заявив Литвиненко.
Під час перерви футболісти Жальгіріса нагадали собі, що втрачати їм уже нічого. Команда вирішила не відступати від початкового плану та продовжити діяти за принципом «усе або нічого».
«Начебто стримували їх, стримували, але пропустили. В перерві повернулися до думки: нам немає, чого втрачати, тож все або нічого! Тим більше стадіон гнав нас уперед, гра нам вдавалася».
- У першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги конференцій Жальгіріс програв Динамо Тбілісі з рахунком 0:3.
- За ходом матчу-відповіді литовському клубу залишалося відіграти лише один м'яч (3:1), однак суперник забив ще один м'яч. Тоді здавалося, що путівка далі в кишені грузинського клубу.
- Та за 17 хвилин господарі забили ще чотири м'ячі й довели рахунок до 7:2, пройшовши до третього раунду.
- Хет-трик у цьому матчі оформив українець Станіслав Біленький. Литвиненко відіграв в обидвох поєдинках зі старту.