Втрачена перемога після виходу Малиновського: Руслан і Дженоа вдруге поспіль відібрали очки у чемпіонів Італії

Переглядів 12594
7 голосів
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Дженоа в гостях провела матч Серії А проти Наполі. Руслан Малиновський вийшов лише на заміну, а його команда втратила перемогу над діючим чемпіоном Італії.

У суботу, 17 лютого, Дженоа на виїзді зіграла проти Наполі у матчі 25-го туру Серії А. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

Український півзахисник Руслан Малиновський не вийшов у стартовому складі, однак з’явився на полі на 75-й хвилині, замінивши Жуніора Мессіаса.

Перший гол у матчі був забитий на початку другого тайму, коли Мортен Френдруп пробив Алекса Мерета.

А вже в самому кінці зустрічі Каріл Нгонг зрівняв рахунок після асисту Джованні Ді Лоренцо.

Серія А. 25-й тур.

Наполі – Дженоа – 1:1

Голи: Нгонг (90') – Френдруп (47’)

• Після цього матчу Дженоа йде 12-ю в турнірній таблиці, набравши 30 балів.
  • Діючі чемпіони Італії мають 36 залікових пунктів та посідають дев'яту сходинку.
  • У вересні ці команди зіграли внічию з рахунком 2:2.
  • Малиновський в нинішньому сезоні вийшов на поле у 24 матчах, забив три голи і віддав два асисти.
  • Контракт українця розрахований до літа 2027 року.
  • В наступному турі 24 лютого Дженоа вдома зустрінеться з Удінезе.