Взяв участь у трилері між Брентфордом та Ман Юнайтед: яку оцінку отримав Ярмолюк за поєдинок АПЛ

Переглядів 152
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Взяв участь у трилері між Брентфордом та Ман Юнайтед: яку оцінку отримав Ярмолюк за поєдинок АПЛ
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
Центральний півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі команди на матч проти Манчестер Юнайтед (4:3). Відома оцінка українця в поєдинку АПЛ.

Сьогодні, 4 травня, Брентфорд на своєму полі здобув вольову перемогу над Манчестер Юнайтед у рамках 35 туру Англійської Прем'єр-ліги, завершивши зустріч з рахунком 4:3. Український півзахисник Єгор Ярмолюк вийшов в основному складі та залишив поле на 68-й хвилині.

За відведений йому час Єгор відзначився 47 дотиками м'яча, створив один небезпечний момент для партнерів, виконав два відбори та три підбирання, виграв дві дуелі з чотирьох, заблокував один удар, один раз порушив правила та віддав 40 передач, з яких 35 виявилися точними (88%).

За даними Whoscored, Ярмолюк отримав оцінку 6,7, а за версією Sofascore 7,1.

  • Ярмолюк в цьому сезоні провів за Брентфорд 32 матчі, результативними діями не відзначався;
  • В наступному турі Англійської Прем’єр-ліги 10 травня його команда гостюватиме в Іпсвіча.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри