«Я б не довірив Мудрику набирати свою ванну»: легенда клубу АПЛ різко захейтив українця за фінал Кубка ліги

Переглядів 966
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Колишній форвард збірної Англії та Астон Вілли Габріель Агбонлахор розніс українського вінгера Челсі Михайла Мудрика за гру в фіналі Кубка ліги проти Ліверпуля.

У неділю, 25 лютого, Челсі поступився Ліверпулю (0:1) в овертаймі фінального поєдинку за Кубок ліги.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 90-й хвилині та відзначився тим, що саме з під нього капітан мерсисайдців Вірджил ван Дейк забив вирішальний гол, перестрибнувши на кутовому.

Відео голу ван Дейка у фіналі Кубка ліги

Легендарний нападник Астон Вілли (2005-2018) Габріель Агбонлахор різко прокоментував виступ Мудрика в матчі з Ліверпулем.

«Я б не довірив Мудрику набирати свою ванну», – наводить слова Агбонлахора talkSPORT.

Відзначимо, що Михайло за 30 хвилин ігрового часу зробив лише 11 дотиків, чотири рази втратив володіння м’ячем і не завдав жодного удару.

• Мудрик у нинішньому сезоні провів вже 26 зустрічей, забив чотири голи й віддав дві результативні передачі.
  • У турнірній таблиці АПЛ Челсі йде на 11 місці, маючи 35 очок за 25 зіграних турів.
  • Наступну гру команда українця проведе 28 лютого в чемпіонаті проти Лідса. Початок гри о 21:30 за Києвом.
  • Агбонлахор в складі Астон Вілли провів 391 поєдинок, забив 86 голів та оформив 60 асистів.
  • Також ексфорвард має у своєму активі три матчі за національну збірну Англії.