«Я до сих пір дуже довго вивчаю та розбираю конспекти дідуся»: онучка Кварцяного – про ФК Волинь та роботу в Металісті 1925

Переглядів 4275
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
 «Я до сих пір дуже довго вивчаю та розбираю конспекти дідуся»: онучка Кварцяного – про ФК Волинь та роботу в Металісті 1925
Анастасія Кварцяна. Фото: Інстаграм
Фітнес-тренер жіночою команди харківського Металіста 1925 ЖФК Житлобуд-1 та онука культового тренера луцької Волині Віталія Кварцяного, Анастасія, розповіла про вплив дідуся на свою професійну кар'єру.

Анастасія Кварцяна відверто розказала, що саме дідусь багато в чому посприяв тому, що вона пов’язала своє доросле життя зі спортом.

Дівчина зізналась, що й досі зазирає до його конспектів.

«Я практично все дитинство провела з ним на тренуваннях. Мені було це цікаво. Дідусь відіграє велику роль у моєму житті, багато в чому допомагає і направляє мене в правильне русло. До нього я завжди можу звернутись за порадою.

У мене є конспекти дідуся, які я до сих пір дуже довго вивчаю та розбираю. Повірте, це не так легко. Думаю, його конспекти стануть мені в нагоді», –  розповіла Кварцяна в інтерв’ю «Українському футболу».

  • Жіноча команда харківського Металіста 1925 ЖФК Житлобуд-1 за підсумками 11-ти турів, перший етап, посіла четверту сходинку в жіночому чемпіонаті України (Вища ліга).
  • На другому етапі чемпіонату України (чемпіонська група) за нагороди національної першості харків'янки будуть змагатися з дівчатами із Кривбаса, Ворскли, Колоса, Шахтаря та Ладомира. 
  • Житлобуд-1 є десятиразовим чемпіоном України серед жінок: 2006, 2008, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2018, 2019, 2021.