«Я нікого не вбивав»: колишній підопічний Луческу отримав термін ув’язнення – тренер Динамо вже відреагував

Переглядів 8347
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
«Я нікого не вбивав»: колишній підопічний Луческу отримав термін ув’язнення – тренер Динамо вже відреагував
Мірча Луческу та Денуц Лупу. Колаж: Playsport
Ексхавбек збірної Румунії Денуц Лупу відреагував на те, що румунський суд виніс вирок про позбавлення його волі за водіння без прав та розповів про реакцію головного тренера Динамо Мірчі Луческу.

Колишній півзахисник Денуц Лупу отримав вирок від румунського суду у вигляді ув'язнення на 7 місяців та 10 днів за неодноразове водіння без водійських прав.

«Ви мене питаєте, що сталося? Румунське правосуддя визнало мене винним, я винний, таке життя. Чи можу я щось зробити? Якщо вони так думали... Гаразд, можливо, якби вони спіймали мене п'яним, під наркотиками чи щось таке, можливо, вони б дали мені менше (з іронією сказав Лупу)».

Ексхавбек збірної Румунії зізнався, що мав розмову з головним тренером київського Динамо Мірчею Луческу.

«Я вам не відповів, але розмовляв із Мірчею. Що він мені сказав? Крім того, що він підбадьорив мене і сказав, що не може в це повірити, що він мав мені сказати? Це не було враховано, хоча вони перевірили та побачили, що я в лікарні. Але це вже не має значення».

Лупу вважає вирок румунського суду занадто суворим, але поважає їхнє рішення.

«Я нікого не вбивав, я не крав гроші з банку, мене не спіймали на наркотиках, я не пив. Я щойно пішов до лікарні. Такі закони в Румунії. Ми нічого не можемо зробити. Я їх поважаю. Вони вважають, що я становлю небезпеку для суспільства...», – сказав Лупу румунському виданню Fanatik.

  • Лупу грав за збірну Румунії з 1989-го по 1998-й рік: 15 матчів без результативних дій.
  • Хавбек виступав під керівництвом Луческу за бухарестське Динамо (1986-1990), Брешію (1994-1995) та Рапід 1923 (1997-2000).