«Як Буковель в Україні»: український тренер розповів про життя та ціни у Болгарії

Переглядів 218
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Як Буковель в Україні»: український тренер розповів про життя та ціни у Болгарії
Олександр Бабич. Фото: Пірін
Головний тренер Піріна Олександр Бабич розповів про життя в Болгарії, його особливості, а також поділився своєю думкою щодо цін та побут в країні.

Олександр Бабич заявив, що менталітет болгарів схожий із українським. Також тренер розповів, що живе у місті, яке схоже Буковель.

«Скажу, що в Болгарії менталітет дуже схожий з українським. Ми жили три місяці у Румунії, то там трішки інше все. А в плані комунікації теж набагато легше в Болгарії. Ми з сім'єю прожили 1,5 роки у Варні, а зараз живемо біля Банско. Це як Буковель в Україні. Це інша природа, інші малюнки. Але люди тут привітні, радісні. Ніяких проблем у мене не виникало тут ніколи».

Наставник висловився щодо побуту у Болгарії. На його думку, в цій країні люди набагато менше думають про роботу, якщо порівнювати із українцями.

«Побут схожий на наш. Але скажу, що українці більш відповідальні. Болгари вміють правильно відпочивати і вони розуміють, коли їм треба це робити. Якщо у них завершується робочий день, то вони спокійно одягаються, беруть сонцезахисні окуляри, їдуть в маркет і потім з сім'єю відпочивають. А українці навіть у вихідний день можуть думати про роботу. У болгар тут все інакше».

Бабич прокоментував ціни на житло та харчування в Болгарії. Фахівець вважає, що тамтешні ціни часто перегукуються із нашими.

«Не можна сказати, що воно не дороге. Якщо брати мене і мою сім'ю, то виходить не дешево. Ми житло орендуємо. Але так само, як і в Україні, тут є ринки і магазини, де можна добре скупитися. Але більш-менш прожитковий мінімум і корзинка у магазині порівнюється з нашим. 

Не скажу, що тут такі ціни, як в Італії чи Німеччині. 20 болгарських лев — це 10−15 євро на сім'ю на добу. Це я беру так, в загальному», – заявив Бабич для Sport.nv.

  • Пірін займає 13 місце в турнірній таблиці, йдучи у зоні вильоту. Команду українця та рятівне десяте місце розділяють шість очок.
  • Бабич в Україні був головним тренером у Чорноморці (2014-2017), Маріуполі (2017-2020) та Кривбасі (2021-2022).
X