Як зіграли Лунін, Довбик і Циганков у матчі Реала та Жирони: іспанська преса винесла свій вердикт українцям

Переглядів 1820
Артем Довбик. Фото: Google
Іспанські журналісти дуже жваво відреагували на підсумок центрального матчу 24-го туру між Реалом та Жироною (4:0). «Український футбол» відібрав написане про українських легіонерів: Андрія Луніна, Артема Довбика та Віктора Циганкова.

Наші колеги з провідних іспанських спортивних ЗМІ оцінили виступ українських легіонерів Реала та Жирони в очному протистоянні королівського клубу з колективом із Каталонії (4:0).

«Український футбол» погортав новинні стрічки порталів з Піренеїв, виокремивши написане про наших співвітчизників.

Defensa Central (про Луніна) – 8/10

«Лунін знову виступив на дуже гарному рівні, виправдавши довіру Карло Анчелотті. Він чудово впорався із нечисленною небезпекою, яку створила Жирона».

Marca (про Луніна)  6/10

«Український воротар, який, схоже, став стартовим гравцем Реалу, отримав ще одну нагоду. У першому таймі йому не довелося втручатися в гру перші 15 хвилин. За стартові 45 хвилин – жодного удару по його воротах. На цей раз краще діяв на виходах

Врятував від небезпечного удару Жирони на першій хвилині другого тайму після хорошого індивідуального проходу Мігеля Гутьєрреса».

Mundo Deportivo (про Циганкова та Довбика)

«Циганков був більше зосередженим на оборонних завданнях, ніж пошуку розвитку атак. Довбик робив, що міг, однак був оточений захисниками, які не залишали йому й пів метра, щоб завдати якоїсь шкоди».

Sport. Циганков – 4/10, Довбик – 5/10

«Циганков практично не вплинув на гру, а його дії на фланзі були абсолютно нешкідливим. Довбик був ізольованим і без доставлення йому м’яча не зміг жодного разу перевірити центр оборони. Нападник дуже символічно вплинув на перебіг матчу».

• Після перемоги над Жироною Реал має в активі 61 очко і впевнено очолює турнірну таблицю Ла Ліги.
  • Жирона залишилась на другій сходинці. Відставання команди Мічела Санчеса від королівського клубу вже складає п'ять пунктів.
  • У наступному турі вершкові на виїзді зійдутся в мадридському дербі проти Райо Вальєкано. Поєдинок заплановано на 18 лютого. Початок гри о 15:00.
  • Жирона в турі номер 25 поїде в гості до Більбао, де спробує відібрати очки у місцевого Атлетіко. Центральний поєдинок наступного туру Ла Ліги відбудеться 19 лютого і розпочнеться о 22:00 за київським часом.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 25 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 14 голів, сім результативних передач.
  • Віктор Циганков всього у поточному сезоні провів за Жирону 23 матчі: чотири голи, три результативні передачі.
  • Андрій Лунін в цьогорічній кампанії відіграв за мадридців у 16-ти матчах в усіх офіційних турнірах: 13 пропущених голів, сім поєдинків «на нуль».