«Якби таких росіян було більше»: Морозюк згадав, як зустрів перші дні повномасштабної війни

Переглядів 1340
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Якби таких росіян було більше»: Морозюк згадав, як зустрів перші дні повномасштабної війни
Микола Морозюк. Фото: Google
Колишній капітан київського Динамо Микола Морозюк розповів, як він опинився у складі кіпрського Іпсонаса, власником якого є росіянин Євген Савін, більш відомий відомий під псевдонімом «Красава».

Микола Морозюк відверто розповів, як і де він зустрів перші дні великої війни в Україні, і чому погодився грати за кіпрський Іпсонас, власником якого є росіянин Євген Савін.

«Я був на той час у Туреччині з родиною. Це перші місяці війни. Трохи важко було взагалі зрозуміти, як і до чого. З командою у Туреччині у мене не складається. Те, що я хотів, не було, бо я легіонер. Там дуже жорсткі ліміти були у тих сезонах.

І тут саме в цей момент з'являються Панков та Женя Савін. Ми зв'язалися, я полетів на Кіпр із ними зустрітися. Протягом чотирьох днів я зрозумів. Якби таких росіян було більше, то, я думаю, ніколи в житті таких подій не відбувалося б зараз у нашій країні», –  розповів Морозюк в інтерв'ю «Брутальному футболу».

  • Микола Морозюк є вихованцем київського Динамо. Найбільших успіхів у кар'єрі він досяг у своєму рідному клубі, за який провів 117 матчів, забив дев'ять м'ячів та віддав 24 результативні передачі.
  • За час професійної кар'єри гравець, окрім Динамо, захищав кольори столичної Оболоні, Кривбасу, Металурга з Донецька, турецького Різеспора, одеського Чорноморця та Іпсонаса з Кіпру.
  • У складі національної збірної України футболіст провів 14 матчів: один гол.
X